sites de rencontre au gabon poeme belle rencontre site de rencontre gratuit en thailande sites de rencontre gratuit france rencontre femme six fours les plages la rencontre du troisième type torrent
background

Aktivity & Služby

Každé roční období nabízí v naší oblasti příležitosti pro aktivní dovolenou formou ZMĚNY ČINNOSTI a pro setkávání s podobně naladěnými lidmi. Cyklus roku má své nejoblíbenější aktivity a jejich kombinaci. Více najdete v rubrikách pro jednotlivá období roku.

Být dobře naladěn znamená být odpočatý dobrým spánkem – podat kvalitní výkon a po něm si dopřát aktivní relaxaci a načerpat další sílu. Vyčistit – naplnit – použít! Rovnováha dlouhodobě funguje jedině v tomto rytmu. Proto kromě ubytování a restaurace rozvíjíme i relaxační prostor a průvodcovské služby.

Vytvořit si program na pobyt pro nás znamená hledat vámi oblíbené radosti, zkusit se naučit něco lépe, naladit se a objevovat novinky a inspirace. Jsme nadšení pro všechny čtyři živly a proto jsme nově rozšířili naší působnost i do otužování a létání.

Navíc lze domluvit servis a půjčení lyží & Ski&Fly průvodce pro lyže i létání nejen na tandemových křídlech & animační program nejen pro rodiny s dětmi & speciální výlety do hor během celé sezóny