background

Aktivity & Služby

Každé roční období nabízí v naší oblasti příležitosti pro aktivní dovolenou formou ZMĚNY ČINNOSTI a pro setkávání s podobně naladěnými lidmi. Cyklus roku má své nejoblíbenější aktivity a jejich kombinaci. Více najdete v rubrikách pro jednotlivá období roku.

Být dobře naladěn znamená být odpočatý dobrým spánkem – podat kvalitní výkon a po něm si dopřát aktivní relaxaci a načerpat další sílu. Vyčistit – naplnit – použít! Rovnováha dlouhodobě funguje jedině v tomto rytmu. Proto kromě ubytování a restaurace rozvíjíme i relaxační prostor a průvodcovské služby.

Vytvořit si program na pobyt pro nás znamená hledat vámi oblíbené radosti, zkusit se naučit něco lépe, naladit se a objevovat novinky a inspirace. Jsme nadšení pro všechny čtyři živly a proto jsme nově rozšířili naší působnost i do otužování a létání.

Navíc lze domluvit servis a půjčení lyží & Ski&Fly průvodce pro lyže i létání nejen na tandemových křídlech & animační program nejen pro rodiny s dětmi & speciální výlety do hor během celé sezóny